Posted in Nákupy
26.11.2017

Zvýraznite vaše oči

Budete možno prekvapená, ale vedeli ste, že muži si na ženách najviac všímajú oči? Naozaj si nevšímajú nič nevhodné a ani nič, nad čím by ste sa museli červenať. Skutočne ich na vás v prvom rade zaujímajú oči. A to je niečo, nad čím by ste sa teraz mali určite zamyslieť. Pretože, verte tomu alebo nie, ale skutočne tým svojim nevenujete príliš veľa pozornosti. Oči o vás hovoria naozaj veľmi veľa. Niekedy prezradia oveľa viac ako to, čo hovoria vaše ústa. Dúfame, že ste sa teraz nezľakli, keď ste si uvedomili, že nosíte okuliare. Práve to môže byť vaša väčšia výhoda. Prečo? Práve vtedy môžete pôsobiť veľmi tajomne, nemyslíte?

očička
 
Keď ste si uvedomili, že vaším očiam musíte venovať skutočnú pozornosť, dáme vám niekoľko tipov, ako ich poriadne zvýrazniť. Uvidíte, že vám to pomôže dostať sa k srdcu muža, ktorý sa vám páči. V prvom rade by ste mali myslieť na tiene, ktoré by mali ladiť tvaru vášmu oka, ale aj farbe. Je to len o tom, ako sa rozhodnete a čo si zvolíte. Ale niektoré farby vyzerajú v kontraste s očami trochu zle a nevhodne. Okrem toho môžete vyzerať choro, keď zvolíte zlú farbu k vašim očiam. Ďalej by ste nikdy nemali zavrhnúť linku, ktorá si drží už niekoľko rokov svoju popularitu. Správna linka sa hodí každému oku, len musíte vedieť, ako na to ísť. Dokonca je aj veľký rozdiel medzi čiernou a hnedou linkou, to ste vedeli? Okrem toho by ste však nemali zabúdať na mihalnice. Práve tie dodajú vášmu oku úžasný pohľad, na ktorý sa len tak ľahko nezabúda. Takže kvalitná špirála je základ všetkého. Len ona dokonalosť vašich očí dotiahne až dokonca.

oči
 
Už rozumiete tomu, prečo by ste mali zvýrazňovať svoje oči? To však neznamená, že iné časti tváre by mali zostať nepovšimnuté, práve naopak. Aj na nich veľmi záleží. Oči sú však stále to najdôležitejšie. Pamätajte na to, keď sa budete chystať na rande.

Zvýraznite vaše oči
4.7 (93.33%)6