Posted in Financie
20.11.2019

Kde investovať?

Investujte do sebavzdelávania
Vraví to veľa úspešných ľudí. Najlepšia investícia je do sebavzdelávania. Absolvujte nejaké kurzy ktoré by pomohli vášmu budúcemu zamestnaniu, naučte sa cudzie jazyky aby ste mohli odcestovať za lepšou prácou do zahraničia. Čím ste skúsenejší a vzdelanejší tým viac oslovíte svojho zamestnávateľa pri pracovnom pohovore, a tým vaše finančné ohodnotenie bude lepšie. Ak už absolvujete hocijaké cvičenie alebo kurz, časom sa vám to vyplatí.

investice
 
Nákup a predaj vecí
Pokiaľ orientujete sa napríklad v teniskách a zaujíma vás o nich všetko, to znamená viete odhadnúť ich cenu môžete na internete kúpiť nejaké známe značky alebo limitované edície za zvýhodnenú cenu a následne tenisky predať. Samozrejme neplatí to iba o teniskách. Môžete si napríklad kúpiť nejakú veci z aliexpressu a následne ju predať za o niečo vyššiu cenu. Je vysoká pravdepodobnosť že tú vec predáte pretože veľa ľudí nechce čakať mesiace na doručenie produktu, preto si priplatia a dostanú svoju vec ihneď. Pri tomto spôsobe je dobré mať nejaký kapitál na začiatok. Ak budete túto metódu precvičovať a zlepšovať sa v nej, môže vám to vyniesť pekné peniaze aj na dlhší čas.

bankovky
 
Stávkovanie
Táto metóda je jedna z najriskantnejších, pretože môžete získať veľa, ale taktiež prísť o všetko. Stávkovaniu sa venuje ľudí. Prevažne sú to ľudia ktorí sa rozumejú športom na ktoré sa dá stávkovať a sledujú ich. Robia si zápasové analýzy a podľa nich skúšajú investovať peniaze na svoje natypované zápasy. Veľa ľudom sa pomocou stávkovania podarilo zbohatnúť a vyhrať obrovské peniaze, no nájdu sa aj takí ktorí skončili kvôli stávkovaniu horšie ako by sa čakalo. Preto ak chcete skúsiť stávkovať poraďte sa s niekým kto má s tým skúsenosti, uvedomte si vaše vlastné rizika a následne sa rozhodnite, či do toho chcete ísť alebo nie.

5/5 - (1 vote)