Posted in Financie
21.2.2018

Aké sú vaše priority?

Kryptomeny? A hovorí niekto poslednú dobu aj o niečom inom? Pretože my máme pocit, že ani veľmi nie. Kryptomeny sú fenomén, ktorému sa dostáva veľmi veľa pozornosti, ale nebudeme si klamať, veľmi dobre vieme, že by sa mu mohlo dostávať aj viac. Nie je to nič hrozné, ale napriek tomu máme pocit, že ľudia akosi zabúdajú na to, že kryptomeny to nie sú len bitcoiny a ani nejaké akože peniaze, ktoré vlastne vôbec neexistujú. Je to naša budúcnosť, lenže mnohí z nás si to neuvedomujú ani len zďaleka. Ako s tým môžete pracovať?

 úsvit bitcoinu

AKO PRACOVAŤ S KRYPTOMENAMI?

 

1. Študujte.

Nehovoríme, že existuje nejaká škola, kde sa budete učiť o kryptomenách. Keď sa na to však pozriete reálne, všetko je v podstate iba o vedomostiach, ktoré máte. A ak práve teraz žiadnymi nedisponujete, asi je úplne jasné, kam to celé vlastne smeruje, no nie?

2. Zisťujte.

Súvisí to so štúdiom, ale keď chcete vedieť o kryptomenách čo najviac, nemôže to zastať len pri nejakom článku na internete. Musíte ísť do hĺbky a musíte veľmi dobre vedieť, na čo sa práve zameriavate a čo by ste si mali prejsť.
sloupečky bitcoinu

3. Overujte.

Všetky informácie, ktoré máte, by ste si mali overiť. Nestačí, že o tom niekto niečo napíše. Musíte sa do toho pustiť tak, že si budete stopercentne istý tým, že hovoríte pravdu a že to nie sú len nejaké bludy.

 

Viete, o čom práve hovoríme?

Aby sme sa nad tým lepšie zamysleli, dáme vám otázku. Čo ste počuli o dashcoin miner? Že je to nedosiahnuteľná mena, ktorá sa jednoducho vyťažiť nedá? A nie je to podobné ako to, čo sa hovorí o bitcoine? Ale prosím vás. Nebuďte smiešny. Veľmi dobre vieme, že sa dá všetko, keď človek chce. Dôležité však je, aby ste sa nad tým zamysleli a aby ste na tom začali pracovať. Pracujte na informáciách, ktoré máte. Uvidíte, že sa to oplatí. Veď je to predsa všetko len o tom, čo už viete, no nie?

4/5 - (1 vote)